O nas

MAGROTEX P.P.U. Sp. z o.o.

W roku 1993 na skutek transformacji gospodarczej w Polsce utworzono spółkę z o.o. pod nazwą MAGROTEX. Wytyczono cel – kontynuacja dotychczasowej produkcji jak również opracowanie i wdrożenie nowoczesnych maszyn dla zaspokojenia potrzeb coraz bardziej technicznie zaawansowanych gospodarstw rolnych.

Ten cel został zrealizowany, a w kolejnych latach stała się liczącym się producentem maszyn rolniczych w kraju, a także eksportującym część swej produkcji. Obecnie firma jest czołowym producentem szerokiego wachlarza urządzeń do transportu wszelkiego rodzaju materiałów sypkich. Naszym sztandarowym produktem są przenośniki ślimakowe, które uzyskały już swoją renomę w kraju i za granicą.

Działalność firmy nie ogranicza się tylko do produkcji maszyn i urządzeń, lecz dzięki rozwijanemu przez szereg lat parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie oferować naszym kooperantom usługi z dziedziny obróbki metali. W szczególności specjalizujemy się w obróbce plastycznej z wykorzystaniem pras i konstrukcjach spawanych.

Naszym największym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży i nasi pracownicy, którzy łącząc się z naszą firmą na długie lata dzielą się swoim doświadczeniem. Wprowadzając nowe wyroby na rynek stawiamy przede wszystkim na solidność i trwałość konstrukcji oraz na bezpieczeństwo eksploatacji. Wciąż rozszerzamy swoją ofertę, odpowiadając na rosnące potrzeby i wymagania naszych obecnych i przyszłym klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i współpracy.

Nagrody i certyfikaty