Wybierz język:

 Początki produkcji maszyn rolniczych w Chojnowie sięgają roku 1946, a od 1986 także łańcuchów. W roku 1993 na skutek transformacji gospodarczej w Polsce utworzono spółkę z o.o. pod nazwą MAGROTEX. Wytyczono cel – kontynuacja dotychczasowej produkcji jak również opracowanie i wdrożenie nowoczesnych maszyn dla zaspokojenia potrzeb coraz bardziej technicznie zaawansowanych gospodarstw rolnych. Ten cel został zrealizowany, a w kolejnych latach stała się liczącym się producentem maszyn rolniczych w kraju, a także eksportującym część swej produkcji.

 Obecnie firma jest czołowym producentem szerokiego wachlarza urządzeń do transportu i przerobu zbóż na pasze oraz transportu wszelkiego rodzaju materiałów sypkich. Naszym sztandarowym produktem są przenośniki ślimakowe, które uzyskały już swoją renomę w kraju i za granicą.

 Działalność firmy nie ogranicza się tylko do produkcji maszyn na potrzeby rolnictwa. Szereg produktów wykonywana jest także na potrzeby przemysłu, infrastruktury kolejowej oraz drogowej.

 Naszym największym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży i nasi pracownicy, którzy łącząc się z naszą firmą na długie lata dzielą się swoim doświadczeniem. Wprowadzając nowe wyroby na rynek stawiamy przede wszystkim na solidność i trwałość konstrukcji oraz na bezpieczeństwo eksploatacji. Wciąż rozszerzamy swoją ofertę, odpowiadając na rosnące potrzeby i wymagania współczesnego rolnictwa.

 Zapraszam do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.